Gouda

SVET Szkoła Efektywnych Kursów Językowych
Zacznij żyć w pełni! Ucz się holenderskiego! Metodą SVET

Szkoła organizuje kursy z języka niderlandzkiego dla Polaków. Nauka w łatwy i przyjemny sposób: poprzez obrazki i zabawę. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania.

Szkoła prowadzi również kursy-wideo w klasie internetowej. Uczysz się gdzie chcesz, wystarczy dostęp do Internetu. Zajęcia są prowadzone według metody SVET, w podobny sposób jak na kursach stacjonarnych.

Ucz się z nami na darmowym kursie poprzez Facebooka: ”Ucz się holenderskiego spacerując po ulicy” / © SVET. – www.fb.com/KursHolenderskiegoSvet

Uczestnictwo w kursie oraz zdanie testu końcowego potwierdzone jest certyfikatem ze znajomości języka. Szkoła wystawia faktury dzięki czemu możesz się starać o większy zwrot z podatku.

Voorofscheweg 15 b
2771 MA Boskoop
+31-6-20391788
kursholenderskiego.nl
TTC – Talen Traning Centrum
Szkoła ” TTC” istnieje od 1993 roku. Jest to największa szkoła języka niderlandzkiego dla Polaków. Szkoła prowadzi kursy grupowe, online oraz na e-platformie i tzw. blended learning. Przygotowuje specjalistyczne tematycznie kursy dla firm. Prowadzi też kursy języka polskiego metodą tradycyjną i online.

Kursy języka niderlandzkiego dla Polaków lubiących się uczyć nowocześnie, szybko i skutecznie. TTC prowadzi zajęcia w oparciu o własne sprawdzone programy autorskie. Pod patronatem TTC powstała specjalnie z myślą o Polakach seria podręczników do nauki języka niderlandzkiego „Niderlandzki od podstaw” oraz seria „Niderlandzki krok po kroku” i zestawy praktycznych holendersko-polskich fiszek. Podręczniki i dodatkowe materiały dydaktyczne, a także materiały zawarte na platformie e-learningowej stworzone są przez nauczycieli pracujących w szkole TTC.

TTC znajdziesz w państwowym rejestrze szkół w Holandii gwarantujących jakość nauki. Zobacz rejestrację na CRKBO.nl. Tysiące Polaków nauczyli już języka niderlandzkiego. Gwarantują, że CIEBIE też nauczą.

Noord-Holland (Holandia Północna)
Aalsmeer, Alkmaar,Amsterdam, Haarlem, Hilversum, Hoorn, Zaandam

Flevoland
Almere, Emmeloord, Lelystad,

Overijssel
Zwolle

Limburg (Limburgia)
Weert

Noord-Brabant (Brabancja Północna)
Eindhoven, Helmond, Tilburg, Oss, Breda, Bergen op Zoom, Roosendaal,

Zuid-Holland (Holandia Południowa)
Alphen a/d Rijn, Den Haag – Haga, Dordrecht, De Lier, Gouda, Leerdam, Maassluis, Naaldwijk, Rotterdam

Gelderland
Arnhem, Barneveld, Ede, Ermelo, Geldermalsen, Apeldoorn, Kerkdriel, Nijkerk, Tiel

Utrecht
Maarssen, Nieuwegein, Soest

Zapisy na wszystkie kursy są zbierane centralnie – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://www.talentraining.nl/formularz-zgloszeniowy/ 
Witryna TTC jest automatycznie zabezpieczona protokołem SSL (Secure Sockets Layer) z 128 bitowym kluczem szyfrującym.

Burgemeester Grothestraat 61
3761 CL Soest
Nederland
+31035 6021144, 0616518940
www.talentraining.nl
Tulipan – Szkoła Języka Niderlandzkiego
Szkołą języka niderlandzkiego dla Polaków w Rotterdamie, Hadze, Goudzie i okolicy. Oferuje 4 grupowe kursy oparte na codziennych życiowych sytuacjach.

Kurs 1 ‘Poradź sobie w Holandii’ (poziom A0-A1)

Ten kurs przeznaczony jest dla każdego, kto mieszka w Holandii i chce sobie poradzić z codziennymi sprawami. Całość składa się z 10 lekcji, każda po 2 godziny.

W krótkim czasie nauczysz się, byś mógł się przedstawić, jakich zwrotów możesz użyć w sklepie robiąc zakupy, co masz powiedzieć podczas wizyty u lekarza, jak pogadać z sąsiadem o pogodzie, albo jak rozmawiać z szefem lub z holenderskimi kolegami w pracy i jak zwracać się w tym języku w wielu innych codziennych sprawach.

Koncentrujemy się na konwersacji, dzięki temu szybko będziesz mógł się porozumieć i używać proste zdania po niderlandzku. Lekcje są aktywne, z wieloma różnorodnymi ćwiczeniami. Kurs kończymy ciekawą lekcją o kulturze Holandii, jej świętach i tradycjach.

Kurs 2 ‘Od zdań do rozmów’ (poziom A1-A2)

Kurs ‘Od zdań do rozmów’ jest doskonałą kontynuacją wcześniejszego kursu ‘Poradź sobie w Holandii’. Jest również dobrą opcją dla osób, które posługują się już częściowo niderlandzkim.

W trakcie zajęć będą utrwalane wyrazy i zdania poznane na kursie poprzednim i stosowane w rozmowach, oraz zostanie rozszerzona znajomość słownictwa. Dodatkowo będą omawiane nowe tematy, na przykład takie jak: znajomość zegara, czas przeszły, tryb rozkazujący i stopniowanie.

Kurs 3 ‘Powiem ci coś po holendersku’ (poziom A2+)

Kurs 3 jest dalszym ciągiem kursów Poradź sobie w Holandii i Od zdań do rozmów i ich uzupełnieniem oraz idealny jeśli masz oba z nich za sobą, a chcesz zwiększyć jakość posiadanej już wiedzy. Oczywiście możesz też brać w nim udział, kiedy po raz pierwszy zawitałeś do szkoły Tulipan.

Kurs jest bardzo odpowiedni w przypadku, gdy już samodzielnie potrafisz porozumieć się w języku holenderskim oraz znasz najczęściej używane słowa i zwroty, ale chciałbyś poszerzyć wiedzę. Lekcje są bardzo różnorodne i składa się na nie wiele ciekawych ćwiczeń. W czasie zajęć zwracamy głównie uwagę na mowę używając słownictwa z poprzednich kursów, jak też nowe zwroty używane w codziennych sytuacjach. Oczywiście nie pominiemy też tematów z gramatyki, takich np. jak: konstrukcje aan het + bezokolicznik i om te + bezokolicznik, słowo er, czasownik zullen i zouden oraz czas przeszły niedokonany.

Kurs 4 ‘O krok dalej w Holandii’ (poziom A2-B1)

Jeśli potrafisz już w miarę porozumieć się po holendersku i chcesz uczyć się dalej, polecamy Ci nasz kurs O krok dalej w Holandii, który zabierze Cię w podróż po kraju, utrwali przy okazji wyuczone już zwroty i wzbogaci o nowe…

Tu dowiesz się też wiele ciekawostek o Niderlandach oraz wspomnimy między innymi o gramatyce (czas zaprzeszły, szyk wyrazów, spójniki, czasowniki zwrotne).

Kurs składa się z 10 lekcji, każda po 2 godziny.
Cena całości: € 230,00 (włącznie z podręcznikiem)

Lekcje są prowadzone w Dzielnicowym Domu ‘Huis van de Wijk Post West’ w Rotterdamie, ‘Wijkcentrum de Buurtstee’ w Goudzie, ‘Buurthuis De Wiekslag’ w Hadze.

Adresy:

Huis van de Wijk Post West
Tidemanstraat 80
Rotterdam

Wijkcentrum De Buurtstee
Gildenburg 1
Gouda

Buurthuis De Wiekslag
Molenbrink 68A
Den Haag
+31 6 8128 8554
http://www.tulipanrotterdam.nl
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤