Zuid-Holland (Holandia Południowa)

ABC Dutch (Den Haag)

Szkoła organizuje dużo kursów języka niderlandzkiego od początkujących do zaawansowanych. Jedną z form nauki w szkole są również lekcje prywatne.

Szkoła ta organizuje kursy 8 tygodniowe gdzie w każdym tygodniu mamy dwie godziny lekcyjne. Koszt takiego kursu to 220 euro plus koszt książki do nauki około 30 euro. Kursy zaczynają się kilka razy w roku.

Hugo de Grootstraat 37
2518 EC Den Haag
070-350 4630 lub 06-160 11 900 (kontakt w języku holenderskim/angielskim)
niderlandzki, angielski
http://www.abcdutch.com
,
Bravo School
Bravo School jest szybko rozwijającą się szkołą językową dla Polaków na obrzeżach Hagi (Poeldijk).

W naszej ofercie mamy kursy języka polskiego, angielskiego oraz niderlandzkiego. Prowadzimy polską szkołę dla dzieci.

Język niderlandzki- kursy są półroczne, trzymiesięczne lub roczne.

Lekcje prowadzone są przez polskie lektorki, co bardzo ułatwia naukę. Wszystkie problemy gramatyczne i słówka są dokladnie w języku ojczystym wyjasnione.

Maƚe grupy gwarantują najwyższą jakość przekazywanych informacji i osobiste podejście. Dla nas ważne jest, aby była możliwość zadania pytania i ułyszenia odpowiedzi. W trakcie lekcji panuje miła i swobodna atmosfera. Wiadomo… “lepiej wchodzi” do głowy, jesli przy nauce można się trochę posmiać…

Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i przestronnych lokalach, a za parking nie ma oplat. Nauka w formie kursu wieczorowego. Godziny zajęć dososowane są do rytmu ludzi pracujących.

Cena- 286,- za 13 tygodni (2 godziny ZEGAROWE w tygodniu).

De Ruijtbaan 83
2685 RS Poeldijk
0658-719-396
www.schoolbravo.nl
, ,
Da Vinci College
Szkoła prowadzi kursy z języka niderlandzkiego dla obcokrajowców jak również dla Holendrów. Każdy znajdzie coś dla siebie gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania(A1,A2, B1, B2) oraz o różnych godzinach. Szkołą nie prowadzi zajęć w weekend.

Szkoła przygotowuje do egzaminów państwowych NT2 programma I / II.

Dordrecht tel. 088 657 29 14
Gorinchem tel. 0183 64 68 00
Oud-Beijerland tel. 088 657 43 67
Wijk en Aalburgtel. 0416 69 22 81

Główna lokalizacja: Leerparkpromenade 100, 3312 KW Dordrecht
Gorinchem, Mollenburgseweg 82, 4205 NB Gorinchem
88 657 2 657
niderlandzki, angielski
strona www
Język.nl
Schidam/okolice Rotterdamu/ oraz inne miasta

Szkoła prowadzi kursy języka niderlandzkiego dla obcokrajowców. Każdy znajdzie coś dla siebie gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania. Jako ciekawostkę należy wymienić kurs dla języka niderlandzkiego dla pielęgniarek.

“Jestem doświadczonym trenerem językowym, mówię po holendersku, angielsku, niemiecku oraz trochę po polsku. Sześć lat doświadczeń z polskimi studentami.

Oferuję grupowe lekcje języka holenderskiego na wszystkich poziomach, przygotowuję również do egzaminów państwowych NT2. Minimum 3-4 osoby w grupie.” – Frans van Schaick

Schidam
Frans van Schaick
 (kontakt również po polsku) tel: +31 6 1640 1610
http://www.jezyk.nl
Nostri mundi
Nostri Mundi to centrum kulturalne , naukowe i biznesowe mające na celu integracje obywateli krajów Centralnej Europy .Integracja i rozwój osobisty to to cel nadrzędny naszej organizacji . Ogromny nacisk kładziemy na naukę języka holenderskiego , oraz uzyskiwanie samodzielności w obcym kraju. Próbujemy jak najbardziej połączyć oba kraje poprzez niwelowanie różnic społecznościowych i kulturowych .

Nostri Mundi Waddinxveen od kilku lat prowadzi kursy języka holenderskiego.
Godziny zajęć można dopasować do Państwa godzin pracy!

Już dziś dołącz do grupy osób mówiących po niderlandzku a nasze kursy Ci w tym pomogą!

Zapisz się teraz na kurs i zacznij z nami naukę!!!

Kurs języka holenderskiegow Waddinxveenie dostosowany jest do potrzeb uczestników kursu. Podczas kursu nauczysz się zwrotów przydatnych w codziennej komunikacji, w sposób jasny wytłumaczymy to, co niejasne w gramatyce. Kurs prowadzony jest przez polskiego nauczyciela. Dzięki temu uczestnik kursu wie, że wszystkie niejasności zostaną wyjaśnione w języku polskim.

zalety kursu:
– osobiste podejście
– aktywny sposób nauki
– kameralna atmosfera
– tanio i skutecznie
– małe grupy
– mówienie oraz doskonalenie wymowy
– powiększanie zasobu słownictwa
– pisanie: ortografia i gramatyka

Stichting Nostri Mundi
Nesse 40
2741 ES Waddinxveen
0654350380
www.nostrimundi.nl
Studio of Dutch language

Studio języka niderlandzkiego z siedzibą w Rotterdamie, zaprasza do skutecznej nauki w prosty sposób i na wesoło. Kursy prowadzone są 7 dni w tygodniu na terenie całej Holandii oraz Flandrii. Zajęcia grupowe oraz indywidualne, przygotowanie do Staatsexamen NT2 – poziom B2. Zajęcia prowadzone w domu ucznia, lub w naszym studio. Szkolenia dla firm. Tłumaczenia ustne oraz pisemne.

Studio of Dutch language located in Rotterdam, is pleased to invite everyone to effective learning in a simple and funny way. Courses are conducted 7 days a week throughout the whole of the Netherlands and Flanders. Lessons for groups and individuals, preparing you for Staatsexamen NT2 – B2 level. Lessons given at your or at our address. Training for companies. Interpretations and translations.

Zuidplein 420, 3083 BL Rotterdam
+31682142371 PL of +31683449010 NL
strona www
SVET Szkoła Efektywnych Kursów Językowych
Zacznij żyć w pełni! Ucz się holenderskiego! Metodą SVET

Szkoła organizuje kursy z języka niderlandzkiego dla Polaków. Nauka w łatwy i przyjemny sposób: poprzez obrazki i zabawę. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania.

Szkoła prowadzi również kursy-wideo w klasie internetowej. Uczysz się gdzie chcesz, wystarczy dostęp do Internetu. Zajęcia są prowadzone według metody SVET, w podobny sposób jak na kursach stacjonarnych.

Ucz się z nami na darmowym kursie poprzez Facebooka: ”Ucz się holenderskiego spacerując po ulicy” / © SVET. – www.fb.com/KursHolenderskiegoSvet

Uczestnictwo w kursie oraz zdanie testu końcowego potwierdzone jest certyfikatem ze znajomości języka. Szkoła wystawia faktury dzięki czemu możesz się starać o większy zwrot z podatku.

Voorofscheweg 15 b
2771 MA Boskoop
+31-6-20391788
kursholenderskiego.nl
Taal op maat

Szkoła prowadząca kursy języka niderlandzkiego z Amsterdamu prowadzi różnorodne kursy dostosowane do potrzeb swoich uczniów. Szkoła prowadzi również specjalnie dla osób z zagranicy kursy języka niderlandzkiego:

– dla początkujących A1 (10 tygodni/90 godzin) 3 lekcje w tygodniu po 3 godziny za 765 euro
– dla średnio-zaawansowanych A2 (16 tygodni/96 godzin) 2 lekcje w tygodniu po 3 godziny za 816 euro
– dla zaawansowanych B1/B2 (10 tygodni/60 godzin) 2 lekcje w tygodniu po 3 godziny za 510 euro

Poza tym szkoła prowadzi kursy języka niderlandzkiego:
dostosowane do opiekunek dla dzieci
dla osób chcących zdać egzamin Staatsexamen I, II
przygotowanie do Inburgeringsexamen
ćwiczenie języka niderlandzkiego(telefonowanie, przeprowadzanie rozmowy kwalifikacyjne itp.)

Frankemaheerd 2
1102 AN Amsterdam Zuidoost
+31 0 20 463 87 45
http://www.taalopmaat.nl
Taaldiensten Capelle

Kursy języka holenderskiego dla Polaków. Intensywny oraz profesjonalny kurs nastawiony na komunikację oraz praktyczne zastosowanie języka. Lekcje są interaktywne z wykorzystaniem multimediów. Zajęcia prowadzone są przez polską lektorkę Hannę Kozik posiadającą wykształcenie w zakresie językoznawstwa i metodologii nauki języków obcych oraz wieloletnie doświadczenie. Motto Hani to: „Wymagam nie tylko od siebie ale też od moich uczniów”. Nasza szkoła widnieje w Państwowym Rejestrze Szkoleniowym www.crkbo.nl

 
OPIS POZIOMÓW
Poziom I   A0-A1     początkujący, dla osób zaczynających od zera

Poziom II A1-A1.1  początkujący + dla osób znających podstawy holenderskiej gramatyki oraz posiadających pewien zasób słownictwa

Poziom III A.1.1-A2 średniozaawansowany, dla osób posiadających solidne podstawy oraz potrafiących porozumieć się w języku holenderskim

Poziom IV A.2.-A2.1 średniozaawansowany, dla osób z badzo solidnym zapleczem gramatycznych oraz łatwością prowadzenia rozmowy

Poziom V A2.1-B1 kurs przygotowujący do egzaminu NT2
  KURSY
   

 Małe grupy, 8-12 osób
Kurs trwa 15 tygodni, a zajęcia trwają po 1,5 godziny raz w tygodniu (Koszt: 240 euro za jeden poziom + koszt książki)
lub 12 tygodni po 2 godziny (cena 250 euro+ koszt książki)
Częste sprawdzanie wiedzy
Kurs kończy się egzaminem a po zdaniu egzaminu kursanci otrzymują dyplomy

 

Friesestraat 55b
3074TD Rotterdam
+31623720576
polski
www.taaldiensten-capelle.com
Taalproject

Leerdam, Tiendweg 11A
06 2170 2266
strona www
,
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
Beauty & parfum
¤