Szkoły w Polsce [Scholen in Polen]

Centrum Języków Obcych ROYAL SCHOOL
Szkoła ta prowadzi:

Język holenderski dla dorosłych:
Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać lub rozwijać umiejętności językowe niezbędne do porozumiewania się w języku holenderskim we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego.

Lekcje indywidualne:
To kursy przeznaczone dla osób, które pragną udoskonalić znajomość języka obcego w bezpośrednim indywidualnym kontakcie z lektorem. Kursy indywidualne to najbardziej elastyczna forma kursu językowego. 1/3 uczniów w naszej szkole uczy się w systemie zajęć indywidualnych.

Myślę że najlepszy będzie kontakt ze szkołą i ustalenie szczegółów. Widać że szkoła podchodzi bardzo elastycznie do uczniów i nauczania co sprawia że jest bardzo przyjazna. 
ul. Katowicka 65, 45-061 Opole
ul. Krakowska 30, 47-100 Strzelce Opolskie
tel: tel. 77/ 547 26 18 kom. 790 428 959
adres www szkoły >>>
,
Centrum Językowe EVEREST
Szkoła prowadzi kursy z kilkunastu języków obcych w tym języka niderlandzkiego w Krakowie.

Dwoimy się i troimy, aby nasi Uczniowie zachwycali płynnością mowy i bogactwem sformułowań. W sferze zawodowej i prywatnej. Na dalekiej Północy i w Honolulu. Wszędzie.

ul. Mieszczańska 9
30-313 Kraków
12 260 54 00
strona www
DutchAcademy Sandra Szpic
MARZEC 2019 : KURS 1,5 h tygodniowo w czwartki godzina 18.00 (B1)

DutchAcademy poszukuję osób (we Wrocławiu) do stworzenia grup językowych dla następujących przedmiotów :

– język niderlandzki  (A2-B1)
– język niderlandzki  na poziomie rozszerzonym z elementami biznesu (B2)
– NOWOŚĆ   business English   z  podstawami języka niderlandzkiego (konieczność znajomości języka angielskiego na poziomie A1+/A2)

Przy okazji pragniemy poinformować o wstępnych zapisach z języka hiszpańskiego, również z native speakerem, włącznie z elementami nauki tańca
– na poziomie podstawowym
– oraz na poziomie rozszerzonym
!!!!  Ofert szkół językowych jest wielę więc pragniemy poinformować co wyróżnia naszą, by umożliwić naszym kursantom swobodę oraz komfort podjęcia decyzji, mianowicie :

– nasze zajęcia prowadzą tylko dyplomowani native speakerzy z wieloletnim zapleczem dydaktycznym na poziomie szkolnym oraz uniwersyteckim

– łączy się to ze stosowaniem innowacyjnych metod (ICT) w nauce języka obcego opartych głównie na metodzie komunikacyjnej w ramach koncepcji motywacyjnej
praktyczna znajomość języka dopasowana do potrzeb kursantów

– język w biznesie włącznie z zajęciami rozwoju osobistego oraz soft skills
własne zestawy materiałów , dopasowane wedle naszych wieloletnich doświadczeń z różnymi grupami, osobami

– co najważniejsze, poza ramami profesjonalizmu, przede wszystkim PASJA i DUŻO RADOŚCI 🙂

– zajęcia są prowadzone w komfortowych warunkach (4-5 osobowe grupy językowe)
Dodatkowo przewidujemy organizację warsztatów językowo-tanecznych  (tańce Ameryki środkowej)

Kontakt pod wyżej wymienionym adresem e-mail lub numerem telefonu.

Leszczyńskiego 4 lok 29
0048603335006
DutchAcademy Sandra Szpic
kurs dla młodzieży niderlandzkojęzycznej we Wrocławiu (B2/C1)

Poszukuję młodzieży niderlandzkojęzycznej, która chciałaby utrzymać i rozszerzyć wiedzę w zakresie nauki języka niderlandzkiego. Oferta jest przeznaczona dla osób pomiędzy 11-16 rokiem życia (w zależności od zgłoszeń). Zajęcia będą się odbywać na terenie rynku Wrocławskiego.

W zakres zajęć wchodzą materiały własne prowadzącego dotyczące samego języka niderlandzkiego w tym :
– konwersacje
– umiejętności słuchania
– czytanie
– prezentacje
– zadanie w grupach
– przedstawienia
– niderlandzkojęzyczne gry planszowe
– ….
+ dodatkowo elementu przedmiotów szkolnych (matematyka, geografia, biologia, sztuka, muzyka niderlandzkojęzyczna w tym przypadku 🙂 )

Prowadząca posiada następujące kompetencje :

– wieloletnie doświadczenie w zawodzie różne kursy językowe w tym w renomowanych szkołach językowych na terenie Wrocławia)
– pracownik dydaktyczny w Katedrze Filologii Niderlandzkiej na Uniwersytecie Wrocławskim
– doświadczenie pedagogiczne w pracy z młodzieżą
– wiedza w zakresie psychologii, w tym psychologii nauczania
– jest native speakerką

Cena za 60 min od osoby to ok 60 zł (min do rozpoczęcia kursu potrzebne 3 osoby). Cena może ulec zmianie w zależności od ilości osób.

Leszczyńskiego 4 , Wrocław Stare Miasto
603335006
polski, niderlandzki, angielski
Międzynarodowe Centrum Językowe Translator
Szkoła prowadzi kursy z kilkunastu języków obcych w tym języka niderlandzkiego. Według Newsweek jest to najlepsza szkoła językowa na Śląsku.

„Międzynarodowe Centrum Edukacyjne In TRANSLATOR działa od 1991 roku i jako pierwsza szkoła językowa na Śląsku uzyskała wpis do ewidencji MENiS-u w tymże roku. Od tego czasu z naszej oferty edukacyjnej, obejmującej naukę wszystkich języków świata skorzystało kilkaset tysięcy słuchaczy oraz wiele znanych firm, instytucji i międzynarodowych korporacji, takich jak np. Narodowy Bank Polski, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, Johnson&Johnson, Media Markt, Jeronimo, Teatr Śląski i wiele innych wymienionych w liście referencyjnej.”

ul. Warszawska 3, IV piętro 40-010 Katowice
tel./fax: 32 206 80 95 infolinia: 0 801 003 073
www.translator.edu.pl
Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua
Szkoła prowadzi kilkunastu języków obcych w kilkunastu lokalizacjach w Polsce. Oczywiście uczy również języka niderlandzkiego lecz tylko we Wrocławiu.

Na stronie strony można znaleźć test i sprawdzić swoją znajomość języka niderlandzkiego. Link do testu sprawdzającego: http://www.profi-lingua.pl/placement/niderlandzki/

Kuźnicza 43/45
50-138 Wrocław
+48 533 181 127
strona www
SZKOŁA JĘZYKOWA PATRYCJA SALAMON
Prowadzimy zajęcia indywidualne lub w parach z języka niderlandzkiego, angielskiego i polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy lekcje online przez aplikację Zoom oraz w naszej pracowni językowej w Poznaniu. Pracujemy z uczniami na każdym poziomie i w każdym wieku, zarówno z tymi najmłodszymi, jak i starszymi.

O NAS

mgr Patrycja Salamon
Założycielka, właścicielka, a także lektorka języka angielskiego, niderlandzkiego i polskiego dla obcokrajowców. Zarówno studia I, jak i II stopnia ukończyła na kierunku filologia, specjalność filologia niderlandzka na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku dydaktyka języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z przygotowaniem pedagogicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie, także akademickim. Szczególnym zainteresowaniem darzy akwizycję języka obcego oraz nowoczesne metody nauczania.

mgr Patrycja Zawłocka
Lektorka języka angielskiego, niderlandzkiego i polskiego dla obcokrajowców. Ukończyła studia I i II stopnia na kierunku filologia, specjalność filologia niderlandzka na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uwielbia przygotowywać zajęcia, wyszukiwać nowe materiały, a jej szczególną pasją jest metodyka nauczania. Zajmuje się także tłumaczeniami. Jednym z jej największych dotychczasowych doświadczeń zawodowych jest współpraca z Nederlandse Taalunie (Niderlandzką Unią Językową) przy projekcie dotyczącym pozycji języka niderlandzkiego w Polsce.

ulica Rembertowska 46c/42
60-143 Poznań
+48 606 558 903
polski, niderlandzki, angielski
https://patrycjasalamon.com/
TPPN Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Niderlandzkiej
TPPN prowadzi kursy z języka niderlandzkiego. Kursy zaczynają się pod koniec września i w lutym. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania/A0-C1/. Poza językiem nauczymy się tu kultury niderlandzkiej.

Więcej informacji:

Od 20 lat Dom Holenderski jest siedzibą Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Niderlandzkiej: odbywają się tu spotkania tematyczne członków TPPN z zaproszonymi gośćmi, prowadzone są kursy j. niderlandzkiego dla różnych grup, tutaj odbywa się egzamin na Certyfikat z Języka Niderlandzkiego, jako Języka Obcego (CNaVT).

ul. Katowicka 9
Warszawa
tel: 604 790 498 lub (22) 616 20 91 (w godz. 10-17) fax: (22) 616 20 91
tppn.pl
British School

Szkoła ta prowadzi kursy kilkunastu języków obcych miedzy innymi języka niderlandzkiego. Kursy są prowadzone w różnych formach. Poziom zaawansowania kursu całorocznego to od A0 do B1.

ul. Wojska Polskiego 42/4
70-475 Szczecin
(091) 435-00-05, 608 41 91 91
polski
britishschool.pl/szczecin/

 
Szkoła prowadzi kursy z języka niderlandzkiego i angielskiego. Każdy znajdzie coś dla siebie gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania. Kursy są prowadzone w formie: kursów rocznych, korepetycji, konsultacji oraz jako przygotowanie przed wyjazdem za granicę. Szkoła oferuje również kursy online.

Plac Aliantów 18
11-041 Olsztyn
(Kolonia Mazurska – wejście od ulicy Wąskiej)
733300297
theglobeolsztyn.blogspot.com
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤