Nauczyciele w Polsce [leraren in Polen]

Karolina

Prowadzę indywidualne i grupowe (2-3 osoby) lekcje niderlandzkiego. Rozpoczynając u mnie naukę od zera masz gwarancję kontynuacji zajęć aż do poziomu B2. Korzystam z nowych podręczników i książek sprowadzonych z Holandii. Gramatykę tłumaczę w prosty i logiczny sposób. Skupiam się na słownictwie przydatnym w życiu prywatnym i pracy. Jestem magistrem filologii niderlandzkiej. Posiadam przygotowanie metodyczne z zakresu nauczania języków obcych. Uczę od kilku lat. Lekcje stacjonarne odbywają się w profesjonalnie wyposażonej sali. Istnieje możliwość nauki przez Skype’a. Cena: 50-75 zł/ 90 min. Wystawiam faktury.

 
Szkoła prowadzi kursy z języka niderlandzkiego i angielskiego. Każdy znajdzie coś dla siebie gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania. Kursy są prowadzone w formie: kursów rocznych, korepetycji, konsultacji oraz jako przygotowanie przed wyjazdem za granicę. Szkoła oferuje również kursy online.

Plac Aliantów 18
11-041 Olsztyn
(Kolonia Mazurska – wejście od ulicy Wąskiej)
733300297
theglobeolsztyn.blogspot.com
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤