Sms-learning – czyli nauka języka niderlandzkiego poprzez SMS-y

Lis 06, 18 Sms-learning – czyli nauka języka niderlandzkiego poprzez SMS-y

 

W dzisiejszych czasach dla coraz większej grupy ludzi ważna jest zarówno nauka, jak i rozwój. Często podejmujemy decyzję o wyjeździe za granicę nieraz nie znając języka jakim posługują się mieszkańcy danego kraju, co wtedy? Oczywiście istnieją szkoły językowe, które jednak mają określone godziny nauki oraz często brak miejsca dla nowych osób.

Sms-learning to firma, która powstała w tym roku(2018). Prowadzimy ciągłe działania oparte na najnowszych rozwiązaniach nauczania. Jest to sposób dla osób, którym z różnych powodów nie odpowiada nauka stacjonarna.

Wraz z rozwojem nauki oraz technologii wpadłam na pomysł, który nie tylko zmienił moje nastawienie do nauki ale również zainspirował do podzielenia się nim. Na dodatek nie trzeba czekać na otwarcie nowej grupy w nieskończoność, ponieważ początek każdego tygodnia jest równoznaczny z rozpoczęciem nowego kursu. Posiadamy kilka poziomów nauki, które każdy indywidualnie dopasowuje do swoich potrzeb. Po wyborze kursu, otrzymujesz sms z lekcją.

Język holenderski, jest trudnym językiem, ze wzgląd na pisownie, która od razu może zniechęcać do nauki, jednak Naszym priorytetem jest przedstawianie [ w procesie opanowania tego języka] jak najprostszych i przystępnych rozwiązań. Najcięższym wyzwaniem przy nauce języka obcego jest systematyczność, więc motywujemy przez sms codziennie użytkowników, dostarczając im wiedzę, bez zbędnego siedzenia przy książkach.

Posiadamy 4 rodzaje kursów:

-poziom podstawowy (0>b2)

-poziom średnio-zaawansowany (b2>c1)

-poziom zaawansowany (Przygotowujący do egzaminów nt2)

-kurs słówek [wysyłka 10 słówek dziennie]

wersja demo – darmowa
wersja pełna – 29.99 euro/ miesięcznie
pakiet słówek – 9.99 euro/ miesięcznie

Plan działania nauczania wygląda następująco:

*Poniedziałek-piątek

Otrzymuje się około 6:30 sms na wskazany numer wiedzę na określonym poziomie

*Sobota

O godzinie 9:00 otrzymuje się sms utrwalającego całotygodniową wiedzą wraz z ćwiczeniami na e-mail, które odsyła się do sprawdzenia.

* Na poziomie podstawowym uczymy pisać i czytać poprzez codzienne zwracanie uwagi na gramatykę .

** Posiadamy także wersję Demo (tygodniowy kurs za darmo) , jednak opcja ta jest skrócona do 5 dni [wraz z ćwiczeniami] Jest to kurs dla osób, które chcą zobaczyć jak wygląda cały proces nauczania i przekonać się, czy kurs ten odpowiada jego/ jej wymaganiom.

Jeśli nie masz czasu na dojazd i naukę do szkoły, a chcesz szybko i efektywnie zacząć -porozumiewać się w jezyku holenderskim zapraszamy do kontaktu.

więcej informacji znajdziesz na Facebook-u

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤