Darmowy Audio Kurs języka niderlandzkiego “book2” – 100 plików mp3 – gratis

Lis 18, 15 Darmowy Audio Kurs języka niderlandzkiego “book2” – 100 plików mp3 – gratis

Tym razem coś GRATIS(nagrania mp3) dla tych co chcę się nauczyć języka niderlandzkiego ale nie tylko. Dzięki nagraniom możemy uczyć się jednego z 50 języków w tym języka niderlandzkiego/holenderskiego. Strona ta zawiera 100 nagrań w formacie mp3 dla każdego języka(w wersjach z wymową normalną oraz w szybkim tempie). 

Zobacz wszystkie lekcje >>

Wystarczy tylko wybrać język polski a następnie język którego chcemy się uczyć np. niderlandzki. Mamy tu do wyboru albo ściągnąć nagrania i korzystać z nich gdzie chcemy, jak również możemy wykonać ćwiczenia bezpośrednio na stronie. Ponadto mam dużą ilość obrazów wraz z opisem w języku polskim i niderlandzkim. 

www.50languages.com

Dla niektórych języków mażemy również zakupić książkę do nauki w cenie około 10 euro niestety nie ma takiej możliwości dla języka niderlandzkiego.

Jeszcze jedna rzecz odnośnie w/w kursu. Aby mieć dostęp do wszystkich ćwiczeń na stronie wymagana jest rejestracja i trzeba zapłacić 6 euro za 2 lata dostępu do pełnej wersji. Można skorzystać za free z pełnego dostępu ale tylko przez kilka dni po rejestracji. 

Myślę że nagrania te pomogą wielu osobą w nauce języka niderlandzkiego.

Pliki z nagraniami możesz ściągnąć bezpośrednio poniżej:

wersja normalna(50 MB) – tylko język niderlandzki:

http://www.50languages.com/_1language/NLNL.ZIP

wersja z wolniejszą wymową(77 MB) – po polsku i niderlandzku:

http://www.book2.de/book2/PL/PLNL/PLNL-all.zip

Audio kurs jest również dostępny na telefony: iPhone Android

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤