Kursy indywidualne online prowadzone przez TTC – język niderlandzki

Sty 12, 16 Kursy indywidualne online prowadzone przez TTC – język niderlandzki

Masz nienormowany czas pracy? Mieszkasz ‘na odludziu’? A może najzwyczajniej w świecie nie jesteś fanem tradycyjnych metod nauczania? To nie problem!

Dla kursantów, którzy nie mogą wziąć udziału w kursie stacjonarnym języka niderlandzkiego przygotowaliśmy innowacyjny kurs języka holenderskiego online. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i konto Skype lub Hangouts.

 

Program kursu składa się z 8 modułów. Każdy moduł to przejrzyście i rzetelnie przygotowane materiały dydaktyczne (teksty w formacie PDF, nagrania w formacie MP3), które otrzymujesz od swojego nauczyciela przez internet. Do przekazywania nauczycielowi pisemnych prac domowych również wykorzystujesz internet.

Każda lekcja kursu online to:

 • nauka słuchania ze zrozumieniem,
 • konwersacje z rodzimym użytkownikiem języka niderlandzkiego,
 • ćwiczenie pisania,
 • nauka gramatyki z objaśnieniami w języku polskim.

Indywidualny kurs języka niderlandzkiego online ma wiele zalet. Pracujesz z nauczycielem nad tymi zagadnieniami, które sprawiają Ci najwięcej trudności. Pytania możesz zadawać po polsku. Podczas każdej lekcji rozmawiasz z rodzimym użytkownikiem języka niderlandzkiego. Nauki nie musisz zaczynać od pierwszego modułu. Dla jeszcze większych efektów pracę z nauczycielem możesz połączyć z samodzielną nauką na e-platformie.

Gwarancja zadowolenia

Jeśli po 15 minutach pierwszej lekcji online stwierdzisz, że nasz kurs nie odpowiada Twoim potrzebom lub oczekiwaniom, zwrócimy Ci pieniądze.

Bezpłatna konsultacja próbna 

Nie jesteś pewien, czy kurs online to rozwiązanie dla Ciebie? Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną. Lekcje próbne odbywają się w każdą ostatnią środę miesiąca, w godzinach od 9.00 do 13.00 i od 17.30 do 21.00.

Zapisz się teraz:  online@talentraining.nl

W mailu do nas napisz, o której godzinie możesz skorzystać z lekcji języka niderlandzkiego i koniecznie podaj swój adres Skype. Nasz lektor skontaktuje się z Tobą.

Warunkiem skorzystania w bezpłatnej lekcji próbnej jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

4 komentarze

 1. Aleksandra /

  Witam,

  Czy mogę prosić o przesłanie cennika, lekcje Dutch przez skype.

 2. Joanna /

  Proszę o cennik: j.k.imanska@gmail.com

 3. Grażyna /

  Witam

  Ile kosztują lekcje holenderskiego przez skypa?

  Pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤