Pokaż ogłoszenia

Contact Information
Contact Łukasz
: (+48)501456772
Visit Website
: € 0.00
More Information
Handlowiec e-commerce język holenderski[niderlandzki]

Miejsce pracy: praca zdalna lub w siedzibie firmy
CENTRUMELEKTRONIKI sp. z o.o.
Tarnowskie Góry, (śląskie)

Opis stanowiska:
Przygotowywanie opisów oraz instrukcji produktów w języku Holenderskim
Wystawianie aukcji na platformie sprzedażowej BOL , Amazon NL
Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem Holenderskim
Dbanie o zachowanie wysokich standardów konta
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub B2B
Szkolenie dwutygodniowe w siedzibie firmy (przy pracy zdalnej )
Pełne wsparcie dla osób nie znających platform BOL Lub Amazon NL

Wymagania:
Dobra znajomość języka Niderlandzki
W pracy dzwonimy do klientów w Holandii ( możliwość praktycznego szlifowania języka )
Samodzielność w organizacji swojego czasu pracy
Pewność siebie, kreatywność
Łatwość szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
Atrakcyjny system wynagradzania.
Zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się międzynarodowej firmy.
Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie.
Dobrą atmosferę w pracy i możliwość uczenia się od innych.
Niezbędne narzędzia pracy.

Podania poproszę wysyłać na adres:
rekrutacja@centrumelektroniki.pl
Łukasz
Tel (+48)501456772

Centrumelektroniki od początku swojej działalności postawiła na rozwój, budując własną sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej. Aktualnie firma posiada centrum sprzedaży z magazynem o powierzchni 5300 m2. W swojej ofercie stale oferuje ponad 12 tysięcy produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w dziale logistycznym firma wysyła 3 tysiące paczek dziennie.  W 2004 roku rozpoczęła sprzedaż internetową w serwisie aukcyjnym Allegro i własnych sklepach internetowych. Od 2011 roku prowadzi sprzedaż internetową na najpopularniejszych międzynarodowych platformach sprzedaży, takich jak eBay i Amazon w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, we Włoszech i w Hiszpanii. Rozwija również sieć internetowych sklepów zagranicznych
Oglądane 1315 razy

OK
X