Pokaż ogłoszenia

: € 0.00
More Information
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

kompleksowa ewidencja części kosztów spółki (od dekretacji, księgowania, dokonywania płatności po uzgadniania sald pracowników lub kontrahentów)
ewidencja krajowych i zagranicznych wyciągów bankowych
przygotowywanie dokumentacji do kwartalnych oraz rocznych sprawozdań finansowych

Wymagania:

minimum 1,5 roku doświadczenia w księgowości (warunek konieczny)
wykształcenie wyższe z zakresu: finanse/rachunkowość/ekonomia lub w trakcie studiów ekonomicznych (warunek konieczny)
podstawowa znajomość prawa podatkowego i rachunkowości (warunek konieczny)
znajomość obsługi komputera, w szczególności programów MS Word, MS Excel (warunek konieczny)
angielski – znajomość na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie – warunek konieczny)
zdolność pracy w warunkach stresu i presji czasu
umiejętność pracy w zespole
dobra organizacja pracy

Oferujemy:

możliwość pogłębiania doświadczenia zawodowego
podnoszenie kwalifikacji zawodowych
ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
Oglądane 1225 razy

OK
X