Pokaż ogłoszenia

: € 0.00
More Information
SPECJALISTY DS. EKSPORTU
miejsce pracy:Marki

Główne zadania:
•Budowanie długotrwałych relacji z partnerami handlowymi, zapewnienie płynnej i satysfakcjonującej komunikacji pomiędzy klientami a firmą
•Bieżąca obsługa klientów, nadzór nad sprawną i terminową realizacją zamówień
•Prowadzenie dokumentacji eksportowej oraz importowej

Wymagania:

•Wykształcenie min. średnie (mile widziane: technologia żywności i żywienia )
•Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej: min. 2 lata
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego (mile widziana dodatkowa znajomość języka holenderskiego)
•Umiejętność pracy w warunkach stresowych
•Komunikatywność
•Kreatywność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
•Zdolności analityczne, organizacyjne i negocjacyjne
•Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
•Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

Oferujemy:

•Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
•Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
•Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
Oglądane 746 razy

OK
X