Pokaż ogłoszenia

: € 0.00
More Information
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – j. holenderski
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
Obsługa telefoniczna klientów Elavon w języku holenderskim i angielskim/polskim w zakresie:
• Rozwiązywania problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat, procedur;
• Wsparcia w zakresie obsługi terminali płatniczych;
• Udzielanie informacji dotyczących spełniania wymogów technicznych i operacyjnych bezpieczeństwa transakcji;
• Wprowadzanie i modyfikowanie danych klientów Elavon w systemach informatycznych;
• Utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

• Bardzo dobrej znajomości języka holenderskiego;
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub polskiego;
• Łatwości nawiązywania kontaktów i komunikatywności;
• Gotowości do pracy zmianowej,
• Zdolności analitycznych;
• Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office.

Kandydatom na to stanowisko oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce;
• Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, bonusy pieniężne zależne od wyników pracy;
• Pracę w systemie zmianowym (pon-sob);
• Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy - wcześniejsze doświadczenie w branży finansowej nie jest wymagane;
• Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy;
• Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi;
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę.

Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@elavon.com
Oglądane 912 razy

OK
X