Pokaż ogłoszenia

: € 0.00
More Information
Dla naszego biznesowego partnera, prestiżowej międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku wsparcie działu księgowości na terenie Warszawy.

Zadania:
• Tworzenie raportów i analiz na potrzeby klienta w języku obcym,
• Kontakt z klientem w języku obcym,
• Wprowadzanie, koordynacja i weryfikacja danych,
• Wsparcie zagranicznego klienta biznesowego,
• Wyjaśnianie nieścisłości związanych z wyżej wymienionymi obszarami,
• Wsparcie procesu dla krajów europejskich.

Wymagania:
• płynna znajomość języka holenderskiego (min. C1) oraz bardzo dobra języka angielskiego,
• wykształcenie wyższe,
• kilkumiesięczne doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem,
• znajomość pakietu MS Office,
• dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów.

Oferujemy:
• Pełne wdrożenie w specyfikę pracy oraz zakres obowiązków,
• Pracę w nowoczesnej, międzynarodowej korporacji,
• Możliwości rozwoju i współtworzenia firmy w fazie dynamicznego wzrostu,
• Umowę o pracę,
• Konkurencyjny pakiet benefitów,
• Przyjazną atmosferę w pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami wyślij swoje CV na aleksandra.sokolowska@ceeexperts.pl
Oglądane 1171 razy

OK
X