Kurs niderlandzkiego na e-platformie

Sty 14, 17 Kurs niderlandzkiego na e-platformie

E-learningowy kurs języka niderlandzkiego poziom A0-A1 – nauka języka holenderskiego online

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem niderlandzkim? Szukasz rozwiązania, dzięki któremu będziesz mógł się uczyć języka bez wychodzenia z domu? A może interesuje Cię nauka holenderskiego online we własnym tempie?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

E-learningowy kurs języka niderlandzkiego online M1 i M2 na e-platformie.

Kurs M1 składa się z 6, a kurs M2 z 5 lekcji głównych, które zostały dodatkowo podzielone na mniejsze części, co w znacznym stopniu ułatwia przyswajanie języka, nawet jeśli nie możesz poświęcić na naukę zbyt dużo czasu.

Każda lekcja to okazja do nauki:

 1. poprawnej wymowy,
 2. czytania ze zrozumieniem,
 3. pisania prostych tekstów użytkowych,
 4. słuchania ze zrozumieniem,
 5. podstawowych zagadnień gramatycznych.

Budowa kursu holenderskiego online na e-platformie TTC

Całość jednego modułu kursu języka niderlandzkiego online na e-platformie obejmuje około 70 części w obrębie 6 (M1) lub 5 (M2) lekcji głównych w atrakcyjnych pakietach cenowych. Na platformie znajdziesz ćwiczenia i testy, dzięki którym możesz na bieżąco sprawdzać swoje postępy i identyfikować partie materiału, które wymagają powtórzenia i utrwalenia. Niezależnie od tego, czy powtórzenia wymagają zagadnienia pisemne, czy ustne możesz do nich wracać nieskończoną ilość razy! Ćwiczeń i testów jest sumie w każdym module około 120! Pozwoli Ci to upewnić się, że możesz przejść dalej, bądź podjąć decyzję o powrocie do poprzednich lekcji. Sam oceniasz, co umiesz. Fajnie, prawda?


A to jeszcze nie wszystko!

Największym wrogiem nauki jest nuda. Dlatego opracowując ćwiczenia staraliśmy się, żeby były ciekawe i różnorodne. I tak, w naszym kursie znajdziesz rozsypanki wyrazowe, krótkie dyktanda, ćwiczenia wielokrotnego wyboru tzw. multi-choice i wiele innych. Na zakończenie kursu przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę – test generalny. Test generalny to ponad 40 pytań, które pozwolą Ci się przekonać jak wiele nauczyłeś się w trakcie całego kursu!

Atutem rozwiązania e-learningowego jest to, że nikt Cię nie pogania! Czas trwania kursu zależy wyłącznie od Ciebie i od tego, ile czasu w ciągu tygodnia będziesz mógł wygospodarować na naukę oraz od Twojego indywidualnego tempa przyswajania wiedzy. Twój wirtualny nauczyciel ma anielską cierpliwość.

Naukę na e-platformie możesz połączyć z lekcjami z nauczycielem z krwi i kości.

Z kursem e-learningowym i dostępem do internetu uczysz się języka kiedy chcesz i tam gdzie chcesz. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zacznij już dziś!

2 komentarze

 1. Witam,
  Mam na imię Bartosz ,
  chciałbym uczyć się języka Niderlandzkiego ,
  W szybszym tempie ale z wysokimi efektami

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤