Den Haag

ABC Dutch (Den Haag)

Szkoła organizuje dużo kursów języka niderlandzkiego od początkujących do zaawansowanych. Jedną z form nauki w szkole są również lekcje prywatne.

Szkoła ta organizuje kursy 8 tygodniowe gdzie w każdym tygodniu mamy dwie godziny lekcyjne. Koszt takiego kursu to 220 euro plus koszt książki do nauki około 30 euro. Kursy zaczynają się kilka razy w roku.

Hugo de Grootstraat 37
2518 EC Den Haag
070-350 4630 lub 06-160 11 900 (kontakt w języku holenderskim/angielskim)
niderlandzki, angielski
http://www.abcdutch.com
,
Bravo School
Bravo School jest szybko rozwijającą się szkołą językową dla Polaków na obrzeżach Hagi (Poeldijk).

W naszej ofercie mamy kursy języka polskiego, angielskiego oraz niderlandzkiego. Prowadzimy polską szkołę dla dzieci.

Język niderlandzki- kursy są półroczne, trzymiesięczne lub roczne.

Lekcje prowadzone są przez polskie lektorki, co bardzo ułatwia naukę. Wszystkie problemy gramatyczne i słówka są dokladnie w języku ojczystym wyjasnione.

Maƚe grupy gwarantują najwyższą jakość przekazywanych informacji i osobiste podejście. Dla nas ważne jest, aby była możliwość zadania pytania i ułyszenia odpowiedzi. W trakcie lekcji panuje miła i swobodna atmosfera. Wiadomo… “lepiej wchodzi” do głowy, jesli przy nauce można się trochę posmiać…

Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i przestronnych lokalach, a za parking nie ma oplat. Nauka w formie kursu wieczorowego. Godziny zajęć dososowane są do rytmu ludzi pracujących.

Cena- 286,- za 13 tygodni (2 godziny ZEGAROWE w tygodniu).

De Ruijtbaan 83
2685 RS Poeldijk
0658-719-396
www.schoolbravo.nl
, ,
ILC Platform
kursy języka niderlandzkiego i angielskiego na różnych poziomach zaawansowania

Oferujemy kursy językowe grupowe oraz indywidualne o różnym poziomie zaawansowania i częstotliwości zajęć. Dzięki interdyscyplinarnej formie zajęć (integracja sprawności językowych: słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie) koncentrujemy się na polepszaniu swobody komunikacji oraz rozbudowie kompetencji interkulturowej.

Skontaktuj się z nami przed rozpoczęciem nauki. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni dla Ciebie kurs.

Ważna jest dla nas przyjazna atmosfera i Twój komfort nauki, dlatego zajęcia odbywają się w grupach max. 10-osobowych. Ważne jest dla nas budowanie dobrych relacji między studentami, więc nie zapominamy o wypadach integracyjnych.

Oferta kursów uzupełniających i sezonowych to świetna okazja do nadrobienia zaległości lub odświeżenia wiedzy. Bloki tematyczne są dostosowane odpowiednio do poziomu i wymagań uczestników.
Zajęcia obejmują kształcenie poszczególnych kompetencji językowych.

 

Zapraszamy Cię też do polubienia naszego fanpage’a Nauka niderlandzkiego (https://www.facebook.com/niderlandz?ref=hl)

Amsterdam: Keizersgracht 174
Den Haag: Mandelaplein 1
+31626846533
Lidia Czajkowska

Tłumaczenia z języka polskiego i na język polski.

Mgr. Bekkerslaan 85
2286 CC Rijswijk
070-3940707
, ,
TALENCENTRUM EWA
Szkoła języka niderlandzkiego jak również języka polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Szkoła języka niderlandzkiego jak również języka polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Szkoła prowadzi zajęcia na poziomach od podstawowego do zaawansowanego jak również kursy “szyte na miarę” dostosowane do wymagań twoich i twojej firmy. Szkołę prowadzi pani Ewa Kruzycka nauczycielka wymagająca zarówno od uczniów jak i od siebie.

Weteringkade 7
2515 AK
DEN HAAG
+31(0) 70 36966 08
www.talencentrum-ewa.com
, ,
Tulipan – Szkoła Języka Niderlandzkiego
Szkołą języka niderlandzkiego dla Polaków w Rotterdamie, Hadze, Goudzie i okolicy. Oferuje 3 grupowe kursy oparte na codziennych życiowych sytuacjach oraz lekcje indywidualne.

Kurs 1 ‘Poradź sobie w Holandii’ (poziom A0-A1)

Ten kurs przeznaczony jest dla każdego, kto mieszka w Holandii i chce sobie poradzić z codziennymi sprawami. Całość składa się z 10 lekcji, każda po 2 godziny.

W krótkim czasie nauczysz się, byś mógł się przedstawić, jakich zwrotów możesz użyć w sklepie robiąc zakupy, co masz powiedzieć podczas wizyty u lekarza, jak pogadać z sąsiadem o pogodzie, albo jak rozmawiać z szefem lub z holenderskimi kolegami w pracy i jak zwracać się w tym języku w wielu innych codziennych sprawach.

Koncentrujemy się na konwersacji, dzięki temu szybko będziesz mógł się porozumieć i używać proste zdania po niderlandzku. Lekcje są aktywne, z wieloma różnorodnymi ćwiczeniami. Kurs kończymy ciekawą lekcją o kulturze Holandii, jej świętach i tradycjach.

Kurs 2 ‘Od zdań do rozmów’ (poziom A1-A2)

Kurs ‘Od zdań do rozmów’ jest doskonałą kontynuacją wcześniejszego kursu ‘Poradź sobie w Holandii’. Jest również dobrą opcją dla osób, które posługują się już częściowo niderlandzkim.

W trakcie zajęć będą utrwalane wyrazy i zdania poznane na kursie poprzednim i stosowane w rozmowach, oraz zostanie rozszerzona znajomość słownictwa. Dodatkowo będą omawiane nowe tematy, na przykład takie jak: znajomość zegara, czas przeszły, tryb rozkazujący i stopniowanie.

Kurs 3 ‘Powiem ci coś po holendersku’ (poziom A2+)

Kurs 3 jest dalszym ciągiem kursów Poradź sobie w Holandii i Od zdań do rozmów i ich uzupełnieniem oraz idealny jeśli masz oba z nich za sobą, a chcesz zwiększyć jakość posiadanej już wiedzy. Oczywiście możesz też brać w nim udział, kiedy po raz pierwszy zawitałeś do szkoły Tulipan.

Kurs jest bardzo odpowiedni w przypadku, gdy już samodzielnie potrafisz porozumieć się w języku holenderskim oraz znasz najczęściej używane słowa i zwroty, ale chciałbyś poszerzyć wiedzę. Lekcje są bardzo różnorodne i składa się na nie wiele ciekawych ćwiczeń. W czasie zajęć zwracamy głównie uwagę na mowę używając słownictwa z poprzednich kursów, jak też nowe zwroty używane w codziennych sytuacjach. Oczywiście nie pominiemy też tematów z gramatyki, takich np. jak: konstrukcje aan het + bezokolicznik i om te + bezokolicznik, słowo er, czasownik zullen i zouden oraz czas przeszły niedokonany.

Kurs składa się z 10 lekcji, każda po 2 godziny.

Lekcje są prowadzone w Dzielnicowym Domu ‘Huis van de Wijk Post West’ w Rotterdamie, ‘Wijkcentrum de Buurtstee’ w Goudzie, ‘Buurthuis De Wiekslag’ w Hadze.

Adresy:

Huis van de Wijk Post West
Tidemanstraat 80
Rotterdam

Wijkcentrum De Buurtstee
Gildenburg 1
Gouda

Buurthuis De Wiekslag
Molenbrink 68A
Den Haag
+31 6 8128 8554
http://www.tulipanrotterdam.nl
, ,
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
Beauty & parfum
¤