Zbiór ćwiczeń z języka niderlandzkiego [książka]

Cze 29, 17 Zbiór ćwiczeń z języka niderlandzkiego [książka]

 

Autor: Paweł Rosalski
Wydawnictwo: UTP – Uw TaalPartner
Rok wydania: 2017
Oprawa: twarda
Format:
Liczba stron: 146
Ponad 2 tysiące zdań!

Zdania do tłumaczenia” to wyjątkowy zbiór ćwiczeń obejmujący zadania dla osób uczących się języka niderlandzkiego. Książka opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki poprzez wielokrotne tłumaczenie zdań na język niderlandzki. Zawiera niezbędną część teoretyczną obejmującą objaśnienie podstawowych zagadnień gramatycznych, które poprzez ćwiczenia zaproponowane w tej książce, stają się łatwiejsze do zrozumienia, zapamiętania i utrwalenia. Dzięki tym zadaniom aktywnie uczysz się języka od podstaw, poznajesz przydatne słownictwo i praktycznie trenujesz znajomość gramatyki. Umieszczony na końcu klucz pozwala na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału. Przejrzysta forma, minimalna część teoretyczna, szereg ćwiczeń oraz klucz to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje językowe. 

Kup zbiór ćwiczeń


Niestety szkoła która wydała tą książkę zamknęła sklep online. Jeśli ktoś chciałby tą książkę prosiłbym do nich zadzwonić może byłaby możliwość sprzedania jednego egzemplarza. Kontakt do szkoły znajdziecie tu: https://naukaholenderskiego.pl/katalog-kursy-szkoly-tlumacze/734/uw-taal-partner/ pozdrawiam Robert


Spis treści:

Przykładowe strony:

PLUSY:

 • tylko najważniejsze zagadnienia gramatyczne
 • duża ilość ćwiczeń
 • po polsku

MINUSY:

 • brak dostępu do ćwiczeń online
 • brak materiałów wideo/multimedialnych
 • tylko najważniejsze zagadnienia gramatyczne
 • książka dostępna tylko w szkole UTP

Kategoria: Gramatyka, Książki po polsku

4 komentarze

 1. ZgĺowaWksiazkach /

  To mega trafiony pomysł z takim rodzajem książki.
  Takiej propozycjo własnie brakowało na rynku. Czekam z niecierpliwością na poziom A2-B1

 2. noforme /

  Chciałam właśnie kupić tę książkę, ale niestety po kliknięciu w “kup zbiór ćwiczeń” przekierowuje mnie do adresu, który nie istnieje.
  Czy mogłabym prosić o link do strony, gdzie bez problemu można kupić książkę? Przeszukuje właśnie internet, ale bez rezultatu, nie mogę się doszukać 🙂

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤