Overijssel

NOLO – centrum językowe(talencentrum)
Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego? Mieszkasz w okolicach Almelo, Hengelo, Enschede czy Denekamp? Koniecznie skorzystaj z oferty nauki w NOLO-centrum.

Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego? Mieszkasz w okolicach Almelo, Hengelo, Enschede czy Denekamp? Koniecznie skorzystaj z oferty nauki w NOLO-centrum.

NOLO- centrum językowe powstało z myślą o Polakach mieszkających i / albo pracujących w Holandii, którzy chcą się nauczyć języka niderlandzkiego. Zajęcia odbywają się w małych grupach w Hengelo i okolicach. Możesz uczyć się na różnych poziomach, zaczynają od poziomu dla początkujących, średnio zaawansowanych po zaawansowany według norm unijnych CEF. Zajęcia są prowadzone przez polską doświadczoną nauczycielkę i odbywają się nawet w sobotę i niedzielę. Kursy trwają 3 – 4 miesięcy a po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat.

Będąc naszym uczniem otrzymujesz materiały (bez dodatkowych opłat) niezbędne do nauki języka na takim poziomie jaki Tobie odpowiada lub do jakiego dążysz. Naszym priorytetem jest nauczanie, które dąży do mówienia w języku niderlandzkim. Przy czym nie zapominamy o poszerzaniu słownictwa oraz ćwiczeniu słuchania, czytania i pisania.

brak
+31 (0) 628719165
www.nolo-centrum.com
, , ,
Stichting Welzijn Kampen

Szkoła prowadzi kursy języka niderlandzkiego dla obcokrajowców. Kursy prowadzone są o różnych porach(rano, wieczór). Każdy znajdzie coś dla siebie gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania. Szkoła istnieje od 2000 roku.

Vloeddijk 79 
8261 GE Kampen 
038 – 3325550
niderlandzki, angielski
www.welzijnkampen.nl
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤