Pokaż ogłoszenia

Contact Information
Contact KCR Placement Sp. z o.o.
: 695801970
: Warsaw, Mazovian, Poland
Visit Website
: € 0.00
More Information
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Koordynacji Zamówień

Miejsce Pracy: Warszawa

Opis stanowiska
•Profesjonalna i sprawna obsługa wpływających zamówień w systemie SAP
•Bieżąca współpraca z lokalnymi oddziałami firmy w Europie
•Raportowanie

Wymagania:
•Biegła znajomość języka angielskiego
•Biegła znajomość jednego z wymienionych języków: włoski, francuski, portugalski, niderlandzki
•Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
•Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
•Samodzielność, efektywne zarządzania czasem i umiejętność pracy w zespole

Oferta
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę + pakiet benefitów
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
• Liczne szkolenia

We’re onboarding “best in class” candidates, so give us a chance to meet you!
Oglądane 903 razy

OK
X