Goed zo! Anna Kotuła

Goed zo! Anna Kotuła
Goed zo! Anna Kotuła
Uwaga ruszają zapisy! Język niderlandzki w biznesie oraz Asystent Administracyjny w języku niderlandzkim. My nauczymy Cię praktycznego języka, potrzebnego w życiu codziennym, a przede wszystkim radzenia sobie w urzędach, bankach i w pracy. Jeżeli znacie kogoś, kto chciałby zmienić pracę na biurową, przekażcie mu/jej tę informację. Prowadzimy także klasyczne kursy, ale nastawione na mówienie.

Uwaga ruszają zapisy! Język niderlandzki w biznesie oraz Asystent Administracyjny w języku niderlandzkim. Dlaczego warto zapisać się u nas? My nauczymy Cię praktycznego języka, potrzebnego w życiu codziennym, a przede wszystkim radzenia sobie w urzędach, bankach i w pracy. Naszą specjalnością są kursy ukierunkowane na pracę w biurze m.in. Asystent Administracyjny i Język niderlandzki w biznesie. Jeżeli znacie kogoś, kto chciałby zmienić pracę na biurową, przekażcie mu/jej tę informację. Prowadzimy także klasyczne kursy, ale nastawione na mówienie.

+48 0506991772
polski, niderlandzki, angielski

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Goed zo! Anna Kotuła

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤