Snoeroefki Unlimited

Snoeroefki Unlimited
Snoeroefki Unlimited
Nauka od podstaw do poziomu średniozaawansowanego wraz z wymową niderlandzką. Nacisk na mówienie. Nauka w grupach 6-osobowych, również lekcje indywidualne, zakładowe i na Skype. Duża przyjemność i satysfakcja z nauki.

Nauka z polskim, certyfikowanym w Holandii trenerem języków obcych, który w bardzo zrozumiały, cierpliwy i często zabawny sposób objaśnia zawiłości języka niderlandzkiego. Wykonywane na lekcjach ćwiczenia mają na celu pomoc w szybkim zapamiętywaniu nowych słówek i treści. Ogromna uwaga przykładana jest także do poprawnej wymowy, która nie raz bierze górę nad gramatyką. Ta natomiast jest wprowadzana stopniowo dopiero po kilku lekcjach na pierwszym poziomie.

Jeden kurs to 30 godzin nauki w grupie 6-osobowej. Na lekcjach otrzymują Państwo materiały opracowane przez Snoeroefki Unlimited, a po ukończeniu kursu certyfikat. W Snoeroefki Unlimited można też sprawdzić poziom swojej wiedzy, wykonując testy zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w Holandii.

Kursy WYMOWY to krótsze, za to bardzo intensywne treningi. Znajomość zasad wymowy nie tylko ułatwia mówienie, ale również rozumienie języka niderlandzkiego, gdy ktoś do nas mówi, albowiem istnieje ogromna różnica między tym, co napisane, a tym, jak to się wymawia. Zainteresowanych serdecznie zapraszam!

Ruijsstraat 65A, 5988 AA Helden
+31637363295
polski, niderlandzki, angielski
http://www.snoeroefki.com

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Snoeroefki Unlimited

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤