SZKOŁA JĘZYKOWA PATRYCJA SALAMON

SZKOŁA JĘZYKOWA PATRYCJA SALAMON
SZKOŁA JĘZYKOWA PATRYCJA SALAMON
Prowadzimy zajęcia indywidualne lub w parach z języka niderlandzkiego, angielskiego i polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy lekcje online przez aplikację Zoom oraz w naszej pracowni językowej w Poznaniu. Pracujemy z uczniami na każdym poziomie i w każdym wieku, zarówno z tymi najmłodszymi, jak i starszymi.

O NAS

mgr Patrycja Salamon
Założycielka, właścicielka, a także lektorka języka angielskiego, niderlandzkiego i polskiego dla obcokrajowców. Zarówno studia I, jak i II stopnia ukończyła na kierunku filologia, specjalność filologia niderlandzka na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku dydaktyka języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z przygotowaniem pedagogicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na każdym poziomie, także akademickim. Szczególnym zainteresowaniem darzy akwizycję języka obcego oraz nowoczesne metody nauczania.

mgr Patrycja Zawłocka
Lektorka języka angielskiego, niderlandzkiego i polskiego dla obcokrajowców. Ukończyła studia I i II stopnia na kierunku filologia, specjalność filologia niderlandzka na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uwielbia przygotowywać zajęcia, wyszukiwać nowe materiały, a jej szczególną pasją jest metodyka nauczania. Zajmuje się także tłumaczeniami. Jednym z jej największych dotychczasowych doświadczeń zawodowych jest współpraca z Nederlandse Taalunie (Niderlandzką Unią Językową) przy projekcie dotyczącym pozycji języka niderlandzkiego w Polsce.

ulica Rembertowska 46c/42
60-143 Poznań
+48 606 558 903
polski, niderlandzki, angielski
https://patrycjasalamon.com/

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

SZKOŁA JĘZYKOWA PATRYCJA SALAMON

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤