Tulipan – Szkoła Języka Niderlandzkiego

Tulipan – Szkoła Języka Niderlandzkiego
Tulipan – Szkoła Języka Niderlandzkiego
Szkołą języka niderlandzkiego dla Polaków w Rotterdamie, Hadze, Goudzie i okolicy. Oferuje 4 grupowe kursy oparte na codziennych życiowych sytuacjach.

Kurs 1 ‘Poradź sobie w Holandii’ (poziom A0-A1)

Ten kurs przeznaczony jest dla każdego, kto mieszka w Holandii i chce sobie poradzić z codziennymi sprawami. Całość składa się z 10 lekcji, każda po 2 godziny.

W krótkim czasie nauczysz się, byś mógł się przedstawić, jakich zwrotów możesz użyć w sklepie robiąc zakupy, co masz powiedzieć podczas wizyty u lekarza, jak pogadać z sąsiadem o pogodzie, albo jak rozmawiać z szefem lub z holenderskimi kolegami w pracy i jak zwracać się w tym języku w wielu innych codziennych sprawach.

Koncentrujemy się na konwersacji, dzięki temu szybko będziesz mógł się porozumieć i używać proste zdania po niderlandzku. Lekcje są aktywne, z wieloma różnorodnymi ćwiczeniami. Kurs kończymy ciekawą lekcją o kulturze Holandii, jej świętach i tradycjach.

Kurs 2 ‘Od zdań do rozmów’ (poziom A1-A2)

Kurs ‘Od zdań do rozmów’ jest doskonałą kontynuacją wcześniejszego kursu ‘Poradź sobie w Holandii’. Jest również dobrą opcją dla osób, które posługują się już częściowo niderlandzkim.

W trakcie zajęć będą utrwalane wyrazy i zdania poznane na kursie poprzednim i stosowane w rozmowach, oraz zostanie rozszerzona znajomość słownictwa. Dodatkowo będą omawiane nowe tematy, na przykład takie jak: znajomość zegara, czas przeszły, tryb rozkazujący i stopniowanie.

Kurs 3 ‘Powiem ci coś po holendersku’ (poziom A2+)

Kurs 3 jest dalszym ciągiem kursów Poradź sobie w Holandii i Od zdań do rozmów i ich uzupełnieniem oraz idealny jeśli masz oba z nich za sobą, a chcesz zwiększyć jakość posiadanej już wiedzy. Oczywiście możesz też brać w nim udział, kiedy po raz pierwszy zawitałeś do szkoły Tulipan.

Kurs jest bardzo odpowiedni w przypadku, gdy już samodzielnie potrafisz porozumieć się w języku holenderskim oraz znasz najczęściej używane słowa i zwroty, ale chciałbyś poszerzyć wiedzę. Lekcje są bardzo różnorodne i składa się na nie wiele ciekawych ćwiczeń. W czasie zajęć zwracamy głównie uwagę na mowę używając słownictwa z poprzednich kursów, jak też nowe zwroty używane w codziennych sytuacjach. Oczywiście nie pominiemy też tematów z gramatyki, takich np. jak: konstrukcje aan het + bezokolicznik i om te + bezokolicznik, słowo er, czasownik zullen i zouden oraz czas przeszły niedokonany.

Kurs 4 ‘O krok dalej w Holandii’ (poziom A2-B1)

Jeśli potrafisz już w miarę porozumieć się po holendersku i chcesz uczyć się dalej, polecamy Ci nasz kurs O krok dalej w Holandii, który zabierze Cię w podróż po kraju, utrwali przy okazji wyuczone już zwroty i wzbogaci o nowe…

Tu dowiesz się też wiele ciekawostek o Niderlandach oraz wspomnimy między innymi o gramatyce (czas zaprzeszły, szyk wyrazów, spójniki, czasowniki zwrotne).

Kurs składa się z 10 lekcji, każda po 2 godziny.
Cena całości: € 230,00 (włącznie z podręcznikiem)

Lekcje są prowadzone w Dzielnicowym Domu ‘Huis van de Wijk Post West’ w Rotterdamie, ‘Wijkcentrum de Buurtstee’ w Goudzie, ‘Buurthuis De Wiekslag’ w Hadze.

Adresy:

Huis van de Wijk Post West
Tidemanstraat 80
Rotterdam

Wijkcentrum De Buurtstee
Gildenburg 1
Gouda

Buurthuis De Wiekslag
Molenbrink 68A
Den Haag
+31 6 8128 8554
http://www.tulipanrotterdam.nl

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Tulipan – Szkoła Języka Niderlandzkiego

1 komentarz

  1. Justyna /

    Zajęcia bardzo mi się podobają. Na każdym spotkaniu uczę się bardzo wielu słów, które dzięki powtarzaniu utrwalają mi się. Dzięki prowadzącej, zajęcia nie są nudne, zawsze mogę pytać o rzeczy mi nie znane. Podczas spotkań panuje przyjazna atmosfera.
    Książka bardzo dopasowana do poziomu nauczania. Przydatna w codziennym porozumiewaniu się.
    Serdecznie polecam ta szkołe 🙂
    Justyna

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
¤