Szkoła językowa TIME TO GO

Szkoła językowa TIME TO GO
Szkoła językowa TIME TO GO
Szkoła prowadzi kursy z kilkunastu języków obcych, w tym z języka niderlandzkiego dla dzieci, dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto szkoła oferuje zajęcia z języka specjalistycznego oraz szkolenia firmowe, między innymi dla polskich pracowników w Holandii.

„Jesteśmy nowoczesną szkołą językową działającą na terenie województwa lubelskiego. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta oraz maksymalna skuteczność nauki.
Osiągamy te cele dzięki umiejętności dostosowania się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych słuchaczy, świetnej kadrze lektorów, zastosowaniu profesjonalnych programów nauczania nastawionych na komunikację oraz systemowi ciągłej kontroli jakości prowadzonych przez nas kursów.
Nasza szkoła języków obcych to niezwykle bogata gama kursów z 13 językami na wszystkich poziomach zaawansowania. U nas nauczysz się w bezstresowej atmosferze języka angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, norweskiego, japońskiego, chińskiego i arabskiego, a także języka migowego, jak również języka polskiego dla obcokrajowców.
W „Time To Go” uczymy skutecznie i efektywnie, bo z własnego doświadczenia wiemy, że warto uczyć się języków obcych!”

ul. Weteranów 10/1, 20- 038 Lublin
tel: 530-556-443
adres www szkoły –>

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Szkoła językowa TIME TO GO

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
Beauty & parfum
¤