Pokaż ogłoszenia

: € 0.00
More Information
Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Obecnie dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy typu SSC/ BPO, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista back office z j. holenderskim
Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:
• Znajomość języka holenderskiego (min. poziom B2)
• Znajomość języka angielskiego i/lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
• Znajomość pakietu MS Office,
• Dyspozycyjność do pracy w wymiarze pełnego etatu.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
• Pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku,
• Prywatną opiekę medyczną wraz z ubezpieczeniem grupowym,
• Pakiet rozrywkowo-sportowy,
• System szkoleń,

Opis stanowiska:
• Praca z dokumentacją w j. holenderskim
• Kontakty mailowe i telefoniczne z innymi działami wewnątrz firmy
• Przygotowywanie raportów
Oglądane 248 razy

OK
X
Beauty & parfum