Overijssel

Landstede Training, Opleiding & Advies

Szkoła prowadzi kursy języka niderlandzkiego dla obcokrajowców. Każdy znajdzie coś dla siebie gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania od A1 do B2. Jest możliwość aby Twoja gmina sfinansowała kurs.

Więcej informacji o kursach(po niderlandzku lub angielsku):
http://www.landstedetrainingopleidingenadvies.nl/TOA/Volwassenen/Volwassenen-Cursussen-Trainingen-en-Workshops/Inburgering-en-Integratie.html

w zależności od placówki sprawdz strona www
0800-0245666
NOLO – centrum językowe(talencentrum)
Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego? Mieszkasz w okolicach Almelo, Hengelo, Enschede czy Denekamp? Koniecznie skorzystaj z oferty nauki w NOLO-centrum.

Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego? Mieszkasz w okolicach Almelo, Hengelo, Enschede czy Denekamp? Koniecznie skorzystaj z oferty nauki w NOLO-centrum.

NOLO- centrum językowe powstało z myślą o Polakach mieszkających i / albo pracujących w Holandii, którzy chcą się nauczyć języka niderlandzkiego. Zajęcia odbywają się w małych grupach w Hengelo i okolicach. Możesz uczyć się na różnych poziomach, zaczynają od poziomu dla początkujących, średnio zaawansowanych po zaawansowany według norm unijnych CEF. Zajęcia są prowadzone przez polską doświadczoną nauczycielkę i odbywają się nawet w sobotę i niedzielę. Kursy trwają 3 – 4 miesięcy a po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat.

Będąc naszym uczniem otrzymujesz materiały (bez dodatkowych opłat) niezbędne do nauki języka na takim poziomie jaki Tobie odpowiada lub do jakiego dążysz. Naszym priorytetem jest nauczanie, które dąży do mówienia w języku niderlandzkim. Przy czym nie zapominamy o poszerzaniu słownictwa oraz ćwiczeniu słuchania, czytania i pisania.

brak
+31 (0) 628719165
www.nolo-centrum.com
, , ,
Stichting Welzijn Kampen

Szkoła prowadzi kursy języka niderlandzkiego dla obcokrajowców. Kursy prowadzone są o różnych porach(rano, wieczór). Każdy znajdzie coś dla siebie gdyż kursy są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania. Szkoła istnieje od 2000 roku.

Vloeddijk 79 
8261 GE Kampen 
038 – 3325550
www.welzijnkampen.nl
TTC – Talen Traning Centrum
Szkoła ” TTC” istnieje od 1993 roku. Jest to największa szkoła języka niderlandzkiego dla Polaków. Szkoła prowadzi kursy grupowe, online oraz na e-platformie i tzw. blended learning. Przygotowuje specjalistyczne tematycznie kursy dla firm. Prowadzi też kursy języka polskiego metodą tradycyjną i online.

Kursy języka niderlandzkiego dla Polaków lubiących się uczyć nowocześnie, szybko i skutecznie. TTC prowadzi zajęcia w oparciu o własne sprawdzone programy autorskie. Pod patronatem TTC powstała specjalnie z myślą o Polakach seria podręczników do nauki języka niderlandzkiego „Niderlandzki od podstaw” oraz seria „Niderlandzki krok po kroku” i zestawy praktycznych holendersko-polskich fiszek. Podręczniki i dodatkowe materiały dydaktyczne, a także materiały zawarte na platformie e-learningowej stworzone są przez nauczycieli pracujących w szkole TTC.

TTC znajdziesz w państwowym rejestrze szkół w Holandii gwarantujących jakość nauki. Zobacz rejestrację na CRKBO.nl. Tysiące Polaków nauczyli już języka niderlandzkiego. Gwarantują, że CIEBIE też nauczą.

Noord-Holland (Holandia Północna)
Aalsmeer, Alkmaar,Amsterdam, Haarlem, Hilversum, Hoorn, Zaandam

Flevoland
Almere, Emmeloord, Lelystad,

Overijssel
Zwolle

Limburg (Limburgia)
Weert

Noord-Brabant (Brabancja Północna)
Eindhoven, Helmond, Tilburg, Oss, Breda, Bergen op Zoom, Roosendaal,

Zuid-Holland (Holandia Południowa)
Alphen a/d Rijn, Den Haag – Haga, Dordrecht, De Lier, Gouda, Leerdam, Maassluis, Naaldwijk, Rotterdam

Gelderland
Arnhem, Barneveld, Ede, Ermelo, Geldermalsen, Apeldoorn, Kerkdriel, Nijkerk, Tiel

Utrecht
Maarssen, Nieuwegein, Soest

Zapisy na wszystkie kursy są zbierane centralnie – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://www.talentraining.nl/formularz-zgloszeniowy/ 
Witryna TTC jest automatycznie zabezpieczona protokołem SSL (Secure Sockets Layer) z 128 bitowym kluczem szyfrującym.

Burgemeester Grothestraat 61
3761 CL Soest
Nederland
+31035 6021144, 0616518940
www.talentraining.nl
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
wiatraczek.nl
¤