Limburg (Limburgia)

Bernadeta – kursy języka niderlandzkiego, polskiego
Kursy rozpoczynają się we wrześniu/ październiku lub w styczniu / lutym w Venlo lub Meterik.

Szkoła prowadzona przez Polkę dzięki temu wszystkie zagadnienia są wytłumaczone są w języku polskim. Więcej informacji na stronie internetowej.

 

Parallelweg 18
5913 TL Venlo
06-21978311
,
Language Switch
10 lekcji po 2,5 godz+ kurs online (12 lekcji)

De taaltraining Nederlanders duurt 12 weken en bestaat uit 10 x 2 lessen ‘op locatie’ plus 12 online-lessen. Doel is om in zo kort mogelijke tijd zo veel mogelijk Nederlands te leren. In de online-lessen wordt de lesstof verdiept met leerzame YouTube- filmpjes, leuke liedjes en uitdagende opdrachten. Een prettige en interactieve manier om nog sneller Nederlands te leren.
•Nederlandse spreekvaardigheid oefenen.
•Stap voor stap kennismaken met Nederlandse grammatica en vocabulaire.
•Vocabulaire specifiek voor uw bedrijf en dagelijkse werkpraktijk.

Etsberg 18
6063 NH Vlodrop
0651399630
www.languageswitch.nl
Taaltrainingen Op Maat
Kursy języka niderlandzkiego na wszystkich poziomach, lekcje indywidualne i w małych grupach oraz przez Skype.

Oferta Taaltrainingen Op Maat to kursy j.niderlandzkiego dla początkujących podstawowe i intensywne, kursy dla zaawansowanych oraz pomoc w przygotowaniu do egzaminu państwowego. Lokacja Venlo-Blerick i Roermond lub do uzgodnienia. Lektor z wykształceniem pedagogicznym, wieloletnia współpraca ze szkołami językowymi i placówkami Volksuniversiteit w Noord-Brabant i Limburg.

06 14673937
www.taaltrainingenopmaat.nl
, ,
UW Taal-Partner
(Tilburg, Eindhoven, Horst i Venray okolice Venlo) Szkoła prowadzi kursy języka niderlandzkiego dla Polaków mieszkających w Holandii. Kursy prowadzone są na kilku poziomach zaawansowania.

Założyciel szkoły Paweł Rosalski:
„Wprowadzone przeze mnie metody oraz współpraca z Volksuniversiteit procentują – coraz więcej osób przekonuje się, że można skutecznie uczyć się języka holenderskiego. Opanowanie mowy kraju, w którym się przebywa, przełamuje wiele tkwiących w nas barier i powoduje, że dużo pogodniej i z większą wyrozumiałością patrzymy na otaczającą nas rzeczywistość. To tylko jeden z wielu powodów, dla którego warto się uczyć holenderskiego. W miarę jak będziesz poszerzać swoją znajomość języka, przekonasz się, że jest ich znacznie więcej. I że naprawdę warto znać holenderski.”

Hubertushof 7, 5993 JA Maasbree
077 465 00 33, 0653 509 138 (info w j. polskim)
http://www.utp.net.pl
, , ,
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
Beauty & parfum
¤