Limburg (Limburgia)

Bernadeta – kursy języka niderlandzkiego, polskiego
Kursy rozpoczynają się we wrześniu/ październiku lub w styczniu / lutym w Venlo lub Meterik.

Szkoła prowadzona przez Polkę dzięki temu wszystkie zagadnienia są wytłumaczone są w języku polskim. Więcej informacji na stronie internetowej.

 

Parallelweg 18
5913 TL Venlo
06-21978311
,
Language Switch
10 lekcji po 2,5 godz+ kurs online (12 lekcji)

De taaltraining Nederlanders duurt 12 weken en bestaat uit 10 x 2 lessen ‘op locatie’ plus 12 online-lessen. Doel is om in zo kort mogelijke tijd zo veel mogelijk Nederlands te leren. In de online-lessen wordt de lesstof verdiept met leerzame YouTube- filmpjes, leuke liedjes en uitdagende opdrachten. Een prettige en interactieve manier om nog sneller Nederlands te leren.
•Nederlandse spreekvaardigheid oefenen.
•Stap voor stap kennismaken met Nederlandse grammatica en vocabulaire.
•Vocabulaire specifiek voor uw bedrijf en dagelijkse werkpraktijk.

Etsberg 18
6063 NH Vlodrop
0651399630
www.languageswitch.nl
Snoeroefki Unlimited
Praktyczny holenderski – kurs dla poczatkujacych z naciskiem na wymowe i mowienie. W Maasbree dodatkowo projekt SPORT-en-TAAL, dla uczestników kursu korzystne ceny na siłownię i fitness oraz mozliwosc wprowadzenia do ćwiczeń w języku polskim.

Przystępny i przyjemny sposób nauki języka niderlandzkiego. Praktyczne zastosowanie.
Już od pierwszej lekcji mówimy w tym języku, zwracając baczną uwagę na wypowiadane głoski. Silny przekaz dźwiękowo – wizualny i wielokrotne powtórzenia gwarantują szybkie przyswajanie nowego słownictwa. Najpierw poznajemy barwę i melodię języka, dopiero potem szlifujemy stosowanie regułek gramatycznych.
Ten etap nauki jest przeznaczony dla osób początkujących, niepewnych wymowy i pragnących raz jeszcze powrócić do podstaw.

Breetse Peelweg 1c, 5993 NC Maasbree
0637363295
www.snoeroefki.com
Taaltrainingen Op Maat
Kursy języka niderlandzkiego na wszystkich poziomach, lekcje indywidualne i w małych grupach oraz przez Skype.

Oferta Taaltrainingen Op Maat to kursy j.niderlandzkiego dla początkujących podstawowe i intensywne, kursy dla zaawansowanych oraz pomoc w przygotowaniu do egzaminu państwowego. Lokacja Venlo-Blerick i Roermond lub do uzgodnienia. Lektor z wykształceniem pedagogicznym, wieloletnia współpraca ze szkołami językowymi i placówkami Volksuniversiteit w Noord-Brabant i Limburg.

06 14673937
www.taaltrainingenopmaat.nl
, ,
TTC – Talen Traning Centrum
Szkoła ” TTC” istnieje od 1993 roku. Jest to największa szkoła języka niderlandzkiego dla Polaków. Szkoła prowadzi kursy grupowe, online oraz na e-platformie i tzw. blended learning. Przygotowuje specjalistyczne tematycznie kursy dla firm. Prowadzi też kursy języka polskiego metodą tradycyjną i online.

Kursy języka niderlandzkiego dla Polaków lubiących się uczyć nowocześnie, szybko i skutecznie. TTC prowadzi zajęcia w oparciu o własne sprawdzone programy autorskie. Pod patronatem TTC powstała specjalnie z myślą o Polakach seria podręczników do nauki języka niderlandzkiego „Niderlandzki od podstaw” oraz seria „Niderlandzki krok po kroku” i zestawy praktycznych holendersko-polskich fiszek. Podręczniki i dodatkowe materiały dydaktyczne, a także materiały zawarte na platformie e-learningowej stworzone są przez nauczycieli pracujących w szkole TTC.

TTC znajdziesz w państwowym rejestrze szkół w Holandii gwarantujących jakość nauki. Zobacz rejestrację na CRKBO.nl. Tysiące Polaków nauczyli już języka niderlandzkiego. Gwarantują, że CIEBIE też nauczą.

Noord-Holland (Holandia Północna)
Aalsmeer, Alkmaar,Amsterdam, Haarlem, Hilversum, Hoorn, Zaandam

Flevoland
Almere, Emmeloord, Lelystad,

Overijssel
Zwolle

Limburg (Limburgia)
Weert

Noord-Brabant (Brabancja Północna)
Eindhoven, Helmond, Tilburg, Oss, Breda, Bergen op Zoom, Roosendaal,

Zuid-Holland (Holandia Południowa)
Alphen a/d Rijn, Den Haag – Haga, Dordrecht, De Lier, Gouda, Leerdam, Maassluis, Naaldwijk, Rotterdam

Gelderland
Arnhem, Barneveld, Ede, Ermelo, Geldermalsen, Apeldoorn, Kerkdriel, Nijkerk, Tiel

Utrecht
Maarssen, Nieuwegein, Soest

Zapisy na wszystkie kursy są zbierane centralnie – prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://www.talentraining.nl/formularz-zgloszeniowy/ 
Witryna TTC jest automatycznie zabezpieczona protokołem SSL (Secure Sockets Layer) z 128 bitowym kluczem szyfrującym.

Burgemeester Grothestraat 61
3761 CL Soest
Nederland
+31035 6021144, 0616518940
www.talentraining.nl
UW Taal-Partner
(Tilburg, Eindhoven, Horst i Venray okolice Venlo) Szkoła prowadzi kursy języka niderlandzkiego dla Polaków mieszkających w Holandii. Kursy prowadzone są na kilku poziomach zaawansowania.

Założyciel szkoły Paweł Rosalski:
„Wprowadzone przeze mnie metody oraz współpraca z Volksuniversiteit procentują – coraz więcej osób przekonuje się, że można skutecznie uczyć się języka holenderskiego. Opanowanie mowy kraju, w którym się przebywa, przełamuje wiele tkwiących w nas barier i powoduje, że dużo pogodniej i z większą wyrozumiałością patrzymy na otaczającą nas rzeczywistość. To tylko jeden z wielu powodów, dla którego warto się uczyć holenderskiego. W miarę jak będziesz poszerzać swoją znajomość języka, przekonasz się, że jest ich znacznie więcej. I że naprawdę warto znać holenderski.”

Hubertushof 7, 5993 JA Maasbree
077 465 00 33, 0653 509 138 (info w j. polskim)
http://www.utp.net.pl
, , ,
Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
wiatraczek.nl
¤