STAP 1 2 3 seria książek do nauki języka niderlandzkiego [+CD Audio]

Mar 01, 17 STAP 1 2 3 seria książek do nauki języka niderlandzkiego [+CD Audio]

 

Seria książek STAP składa się z 3 poziomów/ 4 książek od A0 do B1 plus jedna książka do gramatyki na wszystkich poziomach. Książki te przeznaczone są do nauki języka dla osób z zawodowym, średnim wykształceniem bez znajomości języka niderlandzkiego.

Książki te umożliwiają szybką i łatwą naukę języka niderlandzkiego. Nacisk w tej serii położony jest na naukę języka który możemy wykorzystać w codziennych sytuacjach. Książki te są kolorowe i pełne obrazów co przyspiesza proces nauki.

Książka/ćwiczenia STAP 1 (poziom A1) składa się z 14-stu tematów, które podzielone są na podtematy. Tematy, które pojawiają się w książce to między innymi:

  • pozdrowienia, godziny otwarcia sklepów, urodziny, podział dnia,

jedzenie, zdrowie, choroba.

Kup teraz

Podtematy zawierają realne i funkcjonalne zadania, dzięki którym kursanci mogą ćwiczyć umiejętność słuchania, czytania, pisania i mówienia. Na podstawie tych zadań utworzone są listy słówek oraz zagadnienia gramatyczne.

Na końcu wielu tematów znajduje się test i ewaluacja. Test “Co potrafię?” pozwala na powtórzenie przerobionego tematu, ewaluacja “To potrafię!”zawiera przegląd zagadnień, które powinniśmy znać po zakończeniu danego tematu.

Na końcu książki znajdziemy: ćwiczenie pisowni i wymowy, zagadnienia gramatyczne, ćwiczenia z gramatyki oraz teksty do nagrań.

Do książki dołączona jest płyta CD(x4) z materiałem do słuchania. Materiały mp3 można również ściągnąć z media.intertaal.nl

Spis treści i przykładowy rozdział STAP 1

STAP 2 (poziom A2)

Przykładowy rozdział STAP 2 

STAP 3 (poziom B1)

Przykładowy rozdział STAP 3

Starsza seria książek:


Kategoria: Książki po niderlandzku

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
400x80
¤