Słownik tematyczny języka niderlandzkiego

Cze 29, 17 Słownik tematyczny języka niderlandzkiego

 

Autor: Paweł Rosalski
Wydawnictwo: UTP-Uw TaalPartner
Rok wydania: 2012
Oprawa: miękka
Format:
Liczba stron: 244

 

Słownik tematyczny języka niderlandzkiego został opracowany z myślą o osobach, które chcą posługiwać się tym językiem na co dzień. Jest to propozycja zarówno dla osób początkujących, które dopiero zaczynają przygodę z tym ciekawym językiem, jak i dla tych, które potrzebują go w pracy, w kontaktach ze znajomymi czy przy załatwianiu codziennych, zwykłych spraw. Słownik może być także przydatny dla uczestników kursów, którzy chcą w sposób systematyczny i uporządkowany poszerzyć i pogłębić zakres słownictwa. Słownictwo zostało uporządkowane według tematów.

Czytelnik może znaleźć potrzebne słówka z 22 modułów tematycznych. Zostały one dobrane w taki sposób, aby można było szybko znaleźć podstawowe słownictwo dotyczące najważniejszych sfer życia codziennego, zadań zawodowych, relacji międzyludzkich czy konieczności wizyty u lekarza lub mechanika samochodowego. Słówka nie są ułożone alfabetycznie. Sposobem uporządkowania tego rozbudowanego zbioru rzeczowników, przymiotników i czasowników jest ich przydatność w codziennej komunikacji.

Kup słownik teraz

 

Spis treści:

Przykładowe strony:

 


Kategoria: Książki po polsku, Słowniki

2 komentarze

  1. Karolina /

    Gdzie można kupić słownik? Podany link do strony nie otwiera się. Pozdrawiam

  2. zapytaj w szkole http://utp.net.pl/ wcześniej sklep działał

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
Beauty & parfum
¤