JĘZYK HOLENDERSKI W 20 DNI

Lut 25, 18 JĘZYK HOLENDERSKI W 20 DNI

Wydawca: Dygresje
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 238
Format: 14,5 x 20,5
Poziom: A0-A1

Podręcznik „JĘZYK HOLENDERSKI W 20 DNI” to nowość na rynku księgarskim. Zawiera nowy program do nauki języka holenderskiego dla początkujących, oparty na kognatach językowych. Program ten został stworzony  w celu ułatwienia nabywania podstawowych kompetencji językowych, jak też w celu ich znacznego przyspieszenia. Wszystko po to, by każdy, kto mieszka i pracuje w Holandii, mógł jak najszybciej porozumiewać się w najprostszych życiowych i zawodowych sprawach i w rozmaitych sytuacjach codziennych, wykorzystując słowa, które w wielu językach są bardzo podobne.

Kup w Holandii [24,99 euro]

Kup w Polsce [38,16 zł]

Slowo: kognat (z angielskiego – cognates) to określenie wyrazów, które w różnych językach mają podobne lub identyczne rdzenie, co diametralnie ułatwia zapamiętywanie słów z obcego języka. Kognaty to zatem klucz do szybkiej nauki języków obcych, to zupełnie odmienne do niej podejście, to znakomita metoda efektywnego uczenia się, to fenomen językowy sprawiający, że ludzie różnych języków mówią to samo (lub podobnie) o tym samym, tymi samymi (lub podobnymi) słowami.

Agata van der Grift - Procajło

Agata van der Grift – Procajło – fotografia wykonana przez www.polskifotografwholandii.com


Kategoria: Książki po polsku

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
OK
X
400x80
¤